Produkte > KNOWLES SYFER > SFJEC5000334MX1
SFJEC5000334MX1
SFJEC5000334MX1 Knowles Syfer
SFJE_Series.PDF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.33UF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Thread Size: 1/4-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 66dB @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF
Current: 15 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFJEC5000334MX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.33UF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm), Thread Size: 1/4-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 66dB @ 100MHz, Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.33 µF, Current: 15 A.
Weitere Produktangebote SFJEC5000334MX1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFJEC5000334MX1 SFJEC5000334MX1 Hersteller : Syfer FJE-514313.pdf EMI Feedthrough Filters 500V .33uF X7R 20% C FILTER