Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > SH1500-320-320-0.23
SH1500-320-320-0.23
SH1500-320-320-0.23 Shiu Li Technology Co., Ltd.
SH150020003000.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM YLW
Packaging: Bag
Color: Yellow
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0090" (0.229mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SH1500-320-320-0.23 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM YLW, Packaging: Bag, Color: Yellow, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0090" (0.229mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.5W/m-K.