SI3404B12V3KIT
SI3404B12V3KIT Skyworks Solutions Inc.
ug324-si3404bkc2evb.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: SI3404 12V, 15W CLASS 3 EVALUATI
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 37V ~ 57V
Current - Output: 1.25A
Frequency - Switching: 220kHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: Si3404
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
Power - Output: 15 W
Contents: Board(s)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI3404B12V3KIT Skyworks Solutions Inc.
Description: SI3404 12V, 15W CLASS 3 EVALUATI, Packaging: Box, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 37V ~ 57V, Current - Output: 1.25A, Frequency - Switching: 220kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: Si3404, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Power - Output: 15 W, Contents: Board(s).