SI3404B24V3KIT
SI3404B24V3KIT Skyworks Solutions, Inc.
SiliconLaboratories_Si3404B3V2_Si3404B5V2_Si3404B12V3_Si3404B24V3_User_Guide.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Power Management IC Development Tools
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI3404B24V3KIT Skyworks Solutions, Inc.
Description: SI3404 24V, 15W CLASS 3 EVALUATI, Packaging: Box, Voltage - Output: 24V, Voltage - Input: 37V ~ 57V, Current - Output: 625mA, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 220kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: Si3404, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Power - Output: 15 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SI3404B24V3KIT SI3404B24V3KIT Hersteller : Skyworks Solutions Inc. ug324-si3404bkc2evb.pdf Description: SI3404 24V, 15W CLASS 3 EVALUATI
Packaging: Box
Voltage - Output: 24V
Voltage - Input: 37V ~ 57V
Current - Output: 625mA
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 220kHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: Si3404
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
Power - Output: 15 W