SI5347A-B-GM
SI5347A-B-GM Skyworks Solutions Inc.
Si5347-46-D-DataSheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLK BUFFER PLL 64QFN
Packaging: Tray
Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Frequency - Max: 712.5MHz
Input: LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.47V
Ratio - Input:Output: 5:8
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI5347A-B-GM Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLK BUFFER PLL 64QFN, Packaging: Tray, Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Frequency - Max: 712.5MHz, Input: LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.47V, Ratio - Input:Output: 5:8, Differential - Input:Output: Yes/Yes, Supplier Device Package: 64-QFN (9x9), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.