SI5347A-D-GM
SI5347A-D-GM Skyworks Solutions, Inc.
si5347_46_d_datasheet-2507741.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Clock Synthesizer/Jitter Cleaner Low-jitter, quad DSPLL, 8-output, any frequency (< 712.5MHz), any output jJitter attenuator
auf Bestellung 534 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI5347A-D-GM Skyworks Solutions, Inc.
Description: IC BASE/BLANK PROTOTYPING 64QFN, Packaging: Tray, Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Frequency - Max: 712.5MHz, Input: LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.47V, Ratio - Input:Output: 5:8, Differential - Input:Output: Yes/Yes, Supplier Device Package: 64-QFN (9x9), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Frequency - Max: 712.5MHz
Input: LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.47V