SI82390CB-IS1
SI82390CB-IS1 Skyworks Solutions Inc.
si8239x-data-sheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: DGTL ISO 2.5KV GATE DVR 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Peak Output: 4A
Technology: Capacitive Coupling
Current - Output High, Low: 2A, 4A
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 12ns, 12ns (Max)
Common Mode Transient Immunity (Min): 35kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 40ns, 40ns
Pulse Width Distortion (Max): 5.6ns
Part Status: Active
Number of Channels: 2
Voltage - Output Supply: 12.8V ~ 24V
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI82390CB-IS1 Skyworks Solutions Inc.
Description: DGTL ISO 2.5KV GATE DVR 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Peak Output: 4A, Technology: Capacitive Coupling, Current - Output High, Low: 2A, 4A, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 12ns, 12ns (Max), Common Mode Transient Immunity (Min): 35kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 40ns, 40ns, Pulse Width Distortion (Max): 5.6ns, Part Status: Active, Number of Channels: 2, Voltage - Output Supply: 12.8V ~ 24V.
Weitere Produktangebote SI82390CB-IS1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SI82390CB-IS1 SI82390CB-IS1 Hersteller : Silicon Labs si8239x-data-sheet-1397902.pdf Gate Drivers 2.5 kV 12 V UVLO dual isolated gate driver