SI82E39BEC-AS1
SI82E39BEC-AS1 Skyworks Solutions Inc.
Si8281-82-83-84.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: 3.75 KV 2-CHANNEL ISOLATED VALUE
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Peak Output: 5.5A
Technology: Capacitive Coupling
Current - Output High, Low: 5.5A, 5.5A
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Approval Agency: CQC, CSA, UL, VDE
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 8.3ns, 8.6ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 200kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 65ns, 65ns
Pulse Width Distortion (Max): 10ns
Grade: Automotive
Number of Channels: 2
Voltage - Output Supply: 5V ~ 30V
Qualification: AEC-Q100
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI82E39BEC-AS1 Skyworks Solutions Inc.
Description: 3.75 KV 2-CHANNEL ISOLATED VALUE, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Peak Output: 5.5A, Technology: Capacitive Coupling, Current - Output High, Low: 5.5A, 5.5A, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Approval Agency: CQC, CSA, UL, VDE, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 8.3ns, 8.6ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 200kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 65ns, 65ns, Pulse Width Distortion (Max): 10ns, Grade: Automotive, Number of Channels: 2, Voltage - Output Supply: 5V ~ 30V, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote SI82E39BEC-AS1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SI82E39BEC-AS1 Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. Si82Ex_datasheet.pdf Gate Drivers 3.75 kV 2-channel isolated Value gate driver, automotive version