Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > SI82F39BEC-AS1R
SI82F39BEC-AS1R
SI82F39BEC-AS1R Skyworks Solutions Inc.
Si82Ex-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: 3.75 KV 2-CHANNEL ISOLATED SELVC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Technology: Capacitive Coupling
Current - Output High, Low: 3.6A, 3.6A
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Approval Agency: CQC, CSA, UL, VDE
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 17ns, 20ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 200kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 65ns, 65ns
Pulse Width Distortion (Max): 10ns
Number of Channels: 2
Voltage - Output Supply: 5V ~ 30V
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI82F39BEC-AS1R Skyworks Solutions Inc.
Description: 3.75 KV 2-CHANNEL ISOLATED SELVC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Technology: Capacitive Coupling, Current - Output High, Low: 3.6A, 3.6A, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Approval Agency: CQC, CSA, UL, VDE, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 17ns, 20ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 200kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 65ns, 65ns, Pulse Width Distortion (Max): 10ns, Number of Channels: 2, Voltage - Output Supply: 5V ~ 30V.
Weitere Produktangebote SI82F39BEC-AS1R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SI82F39BEC-AS1R Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. Si82Fx_datasheet.pdf Gate Drivers 3.75 kV 2-channel isolated SelVCD gate driver, automotive version