Produkte > SILICON LABS > SI85XX20AQFN-KIT
SI85XX20AQFN-KIT Silicon Labs
SI85xx_UG.pdf
Hersteller: Silicon Labs
20/1KV 20A CURRENT SENSOR EVALUATION KIT KIT
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI85XX20AQFN-KIT Silicon Labs
Description: KIT DEVELOPMENT FOR SI85XX20AQFN, Packaging: Bulk, Interface: Analog, Voltage - Supply: 5V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: Si5313, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: 20A, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SI85XX20AQFN-KIT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Interface: Analog
Voltage - Supply: 5V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: Si5313
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: 20A
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SI85XX20AQFN-KIT Hersteller : Silicon Labs Si85xx-7072.pdf Current Sensor Development Tools 1kV 20A Current Sensor Evaluation Kit