Produkte > SITIME > SIT1532AC-J5-D14-32.768D
SIT1532AC-J5-D14-32.768D
SIT1532AC-J5-D14-32.768D SiTime
SiT1532
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: +75ppm
Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.3µA
Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1532AC-J5-D14-32.768D SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: +75ppm, Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 1.3µA, Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT1532AC-J5-D14-32.768D SIT1532AC-J5-D14-32.768D Hersteller : SiTime SiT1532 Description: MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: +75ppm
Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.3µA
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 14508 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
SIT1532AC-J5-D14-32.768D Hersteller : SiTime SiT1532 Standard Clock Oscillators Smallest Footprint (1.2mm2 ) CSP 10 ppm Ultra-Low Power 32.768 kHz XTAL Replacement