Produkte > SITIME > SIT1533AI-H4-D26-32.768E
SIT1533AI-H4-D26-32.768E
SIT1533AI-H4-D26-32.768E SiTime
sit1533-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Oscillator MEMS 0.032768MHz ±100ppm (Stability) 52% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 592 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 418
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1533AI-H4-D26-32.768E SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: NanoDrive™, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 1.4µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.2).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SiT1533AI-H4-D26-32.768E SiT1533AI-H4-D26-32.768E Hersteller : SiTime SiT1533 Description: MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: NanoDrive™
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.4µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.2)
auf Bestellung 592 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 257
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: NanoDrive™
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.4µA
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
SiT1533AI-H4-D26-32.768E SiT1533AI-H4-D26-32.768E Hersteller : SiTime SiT1533_datasheet.pdf Standard Clock Oscillators 32.768KHz 600mV1.20V -40C +85C 100ppm