Produkte > SITIME > SIT1534AI-H4-DCC-02.048G
SIT1534AI-H4-DCC-02.048G
SIT1534AI-H4-DCC-02.048G SiTime
SiT1534
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 2.0480KHZ LVCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.4µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 2.048 kHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1534AI-H4-DCC-02.048G SiTime
Description: MEMS OSC XO 2.0480KHZ LVCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 1.4µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 2.048 kHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT1534AI-H4-DCC-02.048G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT1534AI-H4-DCC-02.048G SIT1534AI-H4-DCC-02.048G Hersteller : SiTime SiT1534 Description: MEMS OSC XO 2.0480KHZ LVCMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.4µA
Frequency: 2.048 kHz