Produkte > SITIME > SIT1534AI-J4-DCC-00.032E
SIT1534AI-J4-DCC-00.032E
SIT1534AI-J4-DCC-00.032E SiTime
SiT1534
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.0000HZ LVCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.4µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 32 Hz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1534AI-J4-DCC-00.032E SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.0000HZ LVCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 1.4µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 32 Hz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.4µA
Frequency: 32 Hz