Produkte > SITIME > SIT1566AC-JE-18E-32.768E
SIT1566AC-JE-18E-32.768E
SIT1566AC-JE-18E-32.768E SiTime
SiT1566
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 5.3µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1566AC-JE-18E-32.768E SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 5.3µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT1566AC-JE-18E-32.768E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT1566AC-JE-18E-32.768E SIT1566AC-JE-18E-32.768E Hersteller : SiTime SiT1566 Description: MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 5.3µA
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
SIT1566AC-JE-18E-32.768E Hersteller : SiTime SiT1566_datasheet-1511368.pdf TCXO Oscillators -20 to 70C, 1508, 5ppm, 1.8V, 0.032768MHz, Default