Produkte > SITIME > SIT1572AI-J3-33E-DCC-32.768Y
SIT1572AI-J3-33E-DCC-32.768Y
SIT1572AI-J3-33E-DCC-32.768Y SiTime
SiT1572
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 0.032768MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5µA
Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1572AI-J3-33E-DCC-32.768Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 0.032768MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5µA, Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT1572AI-J3-33E-DCC-32.768Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT1572AI-J3-33E-DCC-32.768Y Hersteller : SiTime SiT1572 SiTime -40 to 85C, 1508, 50ppm, 3.3V, 0.032768MHz, OE, Default, LVCMOS, LVCMOS, LVCMOS, 1k pcs T&R 12/16 mm