Produkte > SITIME > SIT2018BE-S2-30E-100.000000
SIT2018BE-S2-30E-100.000000
SIT2018BE-S2-30E-100.000000 SiTime
SiT2018
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3V
Supplier Device Package: SOT-23-5
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1055 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2018BE-S2-30E-100.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3V, Supplier Device Package: SOT-23-5, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT2018BE-S2-30E-100.000000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT2018BE-S2-30E-100.000000 SIT2018BE-S2-30E-100.000000 Hersteller : SiTime AdditionalProductInfo.aspx?part=5-0716-04 Standard Clock Oscillators 100MHz 25ppm 3.0Volt