Produkte > SITIME > SIT2044BM-S1-33EA50.000000G
SIT2044BM-S1-33EA50.000000G
SIT2044BM-S1-33EA50.000000G SiTime
SiT2044
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 50MHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.8mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: SOT-23-5
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2044BM-S1-33EA50.000000G SiTime
Description: MEMS OSC XO 50MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.8mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: SOT-23-5.
Weitere Produktangebote SIT2044BM-S1-33EA50.000000G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT2044BM-S1-33EA50.000000G SIT2044BM-S1-33EA50.000000G Hersteller : SiTime SiT2044 Description: MEMS OSC XO 50MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.8mA
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz