Produkte > SITIME > SIT3822AI-1BF-33NM500.000000X
SIT3822AI-1BF-33NM500.000000X
SIT3822AI-1BF-33NM500.000000X SiTime
SiT3822_rev1.3_10-6-14.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 69mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 500 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3822AI-1BF-33NM500.000000X SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 69mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 500 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT3822AI-1BF-33NM500.000000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT3822AI-1BF-33NM500.000000X SIT3822AI-1BF-33NM500.000000X Hersteller : SiTime SiT3822_rev1.3_10-6-14.pdf Description: MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: VCXO
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 69mA
Part Status: Obsolete
Frequency: 500 MHz