Produkte > SITIME > SIT3822AI-2D2-33EE222.750000X
SIT3822AI-2D2-33EE222.750000X
SIT3822AI-2D2-33EE222.750000X SiTime
SiT3822_rev1.3_10-6-14.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Absolute Pull Range (APR): ±70ppm
Frequency: 222.75 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3822AI-2D2-33EE222.750000X SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Absolute Pull Range (APR): ±70ppm, Frequency: 222.75 MHz, Base Resonator: MEMS.