Produkte > SITIME > SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X SiTime
SiT3921
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC DCXO 125.0000MHZ LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: DCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1600ppm
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X SiTime
Description: MEMS OSC DCXO 125.0000MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: DCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±1600ppm, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X Hersteller : SiTime SiT3921 Description: MEMS OSC DCXO 125.0000MHZ LVDS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: DCXO
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X Hersteller : SiTime SiT3921_datasheet-1919698.pdf Specialist Oscillators -40 to 85C, 5032, 10ppm, 3.3V, 125MHz, 1600 PPM PR, LVDS, 250 pcs T&R 12/16 mm