Produkte > SITIME > SIT5001AC-2E-25S0-32.000000X
SIT5001AC-2E-25S0-32.000000X
SIT5001AC-2E-25S0-32.000000X SiTime
SiT5001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 32.0000MHZ LVCMO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 32 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5001AC-2E-25S0-32.000000X SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 32.0000MHZ LVCMO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: VCTCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 32 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5).
Weitere Produktangebote SIT5001AC-2E-25S0-32.000000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5001AC-2E-25S0-32.000000X Hersteller : SiTime SiT5001_datasheet-1816381.pdf TCXO Oscillators -20 to 70C, 3225, 5ppm, 2.5V, 32MHz, ST, Fixed Frequency, Default, 250 pcs T&R 12/16 mm