Produkte > SITIME > SIT5001AC-3E-33VB-32.000000X
SIT5001AC-3E-33VB-32.000000X
SIT5001AC-3E-33VB-32.000000X SiTime
SiT5001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 32.0000MHZ LVCMO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 32 MHz
Base Resonator: MEMS
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5001AC-3E-33VB-32.000000X SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 32.0000MHZ LVCMO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 32 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT5001AC-3E-33VB-32.000000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5001AC-3E-33VB-32.000000X SIT5001AC-3E-33VB-32.000000X Hersteller : SiTime SiT5001 Description: MEMS OSC VCTCXO 32.0000MHZ LVCMO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Frequency: 32 MHz