Produkte > SITIME > SIT5001AIC2E-33N0-40.000000Y
SIT5001AIC2E-33N0-40.000000Y
SIT5001AIC2E-33N0-40.000000Y SiTime
SiT5001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5001AIC2E-33N0-40.000000Y SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5001AIC2E-33N0-40.000000Y SIT5001AIC2E-33N0-40.000000Y Hersteller : SiTime SiT5001 Description: MEMS OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Frequency: 40 MHz