Produkte > SITIME > SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X
SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X
SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X SiTime
SiT5021
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 148.5000MHZ LVDS
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
auf Bestellung 218 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 148.5000MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).
Weitere Produktangebote SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X Hersteller : SiTime SiT5021 Description: MEMS OSC VCTCXO 148.5000MHZ LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 55mA
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X SIT5021AC-2CE-25VB148.500000X Hersteller : SiTime SiT5021_datasheet.pdf TCXO Oscillators 148.5MHz 2.5V 5ppm -20C +70C