Produkte > SITIME > SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X
SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X
SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X SiTime
SiT5021
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 148.5000MHZ LVDS
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±25ppm
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 193 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X SiTime
Description: MEMS OSC VCTCXO 148.5000MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±25ppm, Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X Hersteller : SiTime SiT5021 Description: MEMS OSC VCTCXO 148.5000MHZ LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Part Status: Active
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Frequency: 148.5 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X SIT5021AI-2DE-33VM148.500000X Hersteller : SiTime SiT5021_datasheet-1501050.pdf TCXO Oscillators 148.5MHz 3.3V 5ppm -40C +85C