Produkte > SITIME > SIT5356AI-FN-25N0-26.000000
SIT5356AI-FN-25N0-26.000000
SIT5356AI-FN-25N0-26.000000 SiTime
SiT5356
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 26.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±250ppb
Voltage - Supply: 2.5V
Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 6979 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5356AI-FN-25N0-26.000000 SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 26.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±250ppb, Voltage - Supply: 2.5V, Supplier Device Package: 10-CQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT5356AI-FN-25N0-26.000000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5356AI-FN-25N0-26.000000 Hersteller : SiTIME SiT5356-datasheet.pdf Кварцовий генератор MEMS, F = 26 МГц, Uживл, В = 2,5, Стаб. ч-ти, ppm = 250, Тексп, °C = -40...+85, Тип вих. = LVCMOS,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 5.0x3.2mm (SMD-10) Од. вим: шт