Produkte > SITIME > SIT5501AE-WT-33N0-10.000000F
SIT5501AE-WT-33N0-10.000000F
SIT5501AE-WT-33N0-10.000000F SiTime
Hersteller: SiTime
Description: 1 MHZ 60 MHZ, ELITE X STRATUM 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±20ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 53mA
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5501AE-WT-33N0-10.000000F SiTime
Description: 1 MHZ 60 MHZ, ELITE X STRATUM 3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±20ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 53mA, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT5501AE-WT-33N0-10.000000F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5501AE-WT-33N0-10.000000F SIT5501AE-WT-33N0-10.000000F Hersteller : SiTime Description: 1 MHZ 60 MHZ, ELITE X STRATUM 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Frequency Stability: ±20ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 53mA
Frequency: 10 MHz