Produkte > SITIME > SIT5503AB-WW-33E0-10.000000F
SIT5503AB-WW-33E0-10.000000F SiTime
SiT5503.pdf
Hersteller: SiTime
Description: 1 MHZ 60 MHZ, ELITE X 5 PPB PRE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: DCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 53mA
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 28 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT5503AB-WW-33E0-10.000000F SiTime
Description: 1 MHZ 60 MHZ, ELITE X 5 PPB PRE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: DCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 53mA, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT5503AB-WW-33E0-10.000000F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT5503AB-WW-33E0-10.000000F Hersteller : SiTime SiT5503.pdf Description: 1 MHZ 60 MHZ, ELITE X 5 PPB PRE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: DCTCXO
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 53mA
Frequency: 10 MHz