Produkte > SITIME > SIT8208AC-GF-33E-30.000000X
SIT8208AC-GF-33E-30.000000X
SIT8208AC-GF-33E-30.000000X SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 30 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AC-GF-33E-30.000000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 30 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT8208AC-GF-33E-30.000000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT8208AC-GF-33E-30.000000X SIT8208AC-GF-33E-30.000000X Hersteller : SiTime SiT8208_datasheet-1816442.pdf Standard Clock Oscillators -20 to 70C, 2520, 10ppm, 3.3V, 30MHz, OE, 250 pcs T&R 12/16 mm