Produkte > SITIME > SIT8208AI-2F-18E-24.000000X
SIT8208AI-2F-18E-24.000000X
SIT8208AI-2F-18E-24.000000X SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 31mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AI-2F-18E-24.000000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 31mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT8208AI-2F-18E-24.000000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT8208AI-2F-18E-24.000000X SIT8208AI-2F-18E-24.000000X Hersteller : SiTime SiT8208_datasheet-1816442.pdf Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 3225, 10ppm, 1.8V, 24MHz, OE, 250 pcs T&R 12/16 mm