Produkte > SITIME > SIT8208AI-8F-33E-37.056000Y
SIT8208AI-8F-33E-37.056000Y
SIT8208AI-8F-33E-37.056000Y SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 37.0560MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 37.056 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AI-8F-33E-37.056000Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 37.0560MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 37.056 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT8208AI-8F-33E-37.056000Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT8208AI-8F-33E-37.056000Y Hersteller : SiTime SiT8208-datasheet-1003146.pdf Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 7050, 10ppm, 3.3V, 37.056MHz, OE, 1k pcs T&R 12/16 mm