Produkte > SITIME > SIT8208AI-G3-25E-25.000000X
SIT8208AI-G3-25E-25.000000X
SIT8208AI-G3-25E-25.000000X SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 2520, 50ppm, 2.5V, 25MHz, OE, 250 pcs T&R 12/16 mm
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AI-G3-25E-25.000000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT8208AI-G3-25E-25.000000X SIT8208AI-G3-25E-25.000000X Hersteller : SiTime SiT8208 Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25 MHz