Produkte > SITIME > SIT8208AI-GF-18S-25.000000T
SIT8208AI-GF-18S-25.000000T
SIT8208AI-GF-18S-25.000000T SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 31mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 14684 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AI-GF-18S-25.000000T SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 31mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT8208AI-GF-18S-25.000000T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT8208AI-GF-18S-25.000000T SIT8208AI-GF-18S-25.000000T Hersteller : SiTime SiT8208 Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 31mA
Frequency: 25 MHz