Produkte > SITIME > SIT8918BA-12-18S-25.000000G
SIT8918BA-12-18S-25.000000G
SIT8918BA-12-18S-25.000000G SiTime
SiT8918
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 254 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 133
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8918BA-12-18S-25.000000G SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT8918BA-12-18S-25.000000G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT8918BA-12-18S-25.000000G Hersteller : SiTime SiT8918 Standard Clock Oscillators -40 to 125C, 2520, 25ppm, Default Dr Str, 1.8V, 25MHz, ST, 250 pcs T&R 8 mm