Produkte > SITIME > SIT9003AC-13-28DD-24.00000X
SIT9003AC-13-28DD-24.00000X
SIT9003AC-13-28DD-24.00000X SiTime
SiT9003-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Spread Spectrum Bandwidth: ±0.50%, Center Spread
Current - Supply (Max): 4.1mA
Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 245 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 142
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-13-28DD-24.00000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Spread Spectrum Bandwidth: ±0.50%, Center Spread, Current - Supply (Max): 4.1mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT9003AC-13-28DD-24.00000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9003AC-13-28DD-24.00000X SIT9003AC-13-28DD-24.00000X Hersteller : SiTime SiT9003-datasheet.pdf Description: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Frequency: 24 MHz