Produkte > SITIME > SIT9003AC-13-33DD-25.00000X
SIT9003AC-13-33DD-25.00000X
SIT9003AC-13-33DD-25.00000X SiTime
SiT9003-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: ±0.50%, Center Spread
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-13-33DD-25.00000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: ±0.50%, Center Spread, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT9003AC-13-33DD-25.00000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9003AC-13-33DD-25.00000X Hersteller : SiTime SiT9003_datasheet-1816392.pdf SSXO Oscillators -20 to 70C, 2520, 50ppm, 3.3V, 25MHz, SD, 0.50%, 250 pcs T&R 12/16 mm