Produkte > SITIME > SIT9003AC-24-33EB-24.00000X
SIT9003AC-24-33EB-24.00000X
SIT9003AC-24-33EB-24.00000X SiTime
SiT9003-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-PQFN (3.2x2.5)
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 142
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-24-33EB-24.00000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.1mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT9003AC-24-33EB-24.00000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9003AC-24-33EB-24.00000X SIT9003AC-24-33EB-24.00000X Hersteller : SiTime SiT9003-datasheet.pdf Description: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
SIT9003AC-24-33EB-24.00000X Hersteller : SiTime SiT9003_datasheet-1816392.pdf SSXO Oscillators -20 to 70C, 3225, 100ppm, 3.3V, 24MHz, OE, 0.25%, 250 pcs T&R 12/16 mm