Produkte > SITIME > SIT9003AC-44-33EO-79.00000X
SIT9003AC-44-33EO-79.00000X
SIT9003AC-44-33EO-79.00000X SiTime
SiT9003-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 79.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 79 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-SMD (7x5)
auf Bestellung 246 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 139
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-44-33EO-79.00000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 79.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Frequency: 79 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-SMD (7x5).
Weitere Produktangebote SIT9003AC-44-33EO-79.00000X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9003AC-44-33EO-79.00000X SIT9003AC-44-33EO-79.00000X Hersteller : SiTime SiT9003-datasheet.pdf Description: MEMS OSC XO 79.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Part Status: Not For New Designs
Frequency: 79 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Frequency: 79 MHz