Produkte > SITIME > SIT9120AI-2D2-33E148.351648
SIT9120AI-2D2-33E148.351648
SIT9120AI-2D2-33E148.351648 SiTime
SiT9120
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 148.351648 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 4979 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AI-2D2-33E148.351648 SiTime
Description: MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 55mA, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 148.351648 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9120AI-2D2-33E148.351648 Hersteller : SiTime SiT9120 Oscillator MEMS 148.351648MHz ±25ppm (Stability) LVDS 55% 3.3V 6-Pin QFN SMD Bulk