Produkte > SITIME > SIT9121AI-1C1-XXE100.000000Y
SIT9121AI-1C1-XXE100.000000Y
SIT9121AI-1C1-XXE100.000000Y SiTime
SiT9121
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 69mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9121AI-1C1-XXE100.000000Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 69mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).
Weitere Produktangebote SIT9121AI-1C1-XXE100.000000Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9121AI-1C1-XXE100.000000Y SIT9121AI-1C1-XXE100.000000Y Hersteller : SiTime SiT9121_datasheet-1816430.pdf Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 5032, 20ppm, 2.25V-3.63V, 100MHz, OE, LVPECL, 1k pcs T&R 12/16 mm