Produkte > SITIME > SIT9375AI-04P1-2510-50.000000E
SIT9375AI-04P1-2510-50.000000E
SIT9375AI-04P1-2510-50.000000E SiTime
SiT9375
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 50MHZ HCSL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 38mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-PQFN (2x1.6)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9375AI-04P1-2510-50.000000E SiTime
Description: MEMS OSC XO 50MHZ HCSL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 38mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-PQFN (2x1.6).
Weitere Produktangebote SIT9375AI-04P1-2510-50.000000E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9375AI-04P1-2510-50.000000E Hersteller : SiTime SiT9375_datasheet-3051923.pdf Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 2016, +/-20ppm, 2.5V, 50MHz, OE Active High, HCSL