Produkte > CUI DEVICES > SJ-25015-67
SJ-25015-67
SJ-25015-67 CUI Devices
sj_25015_67-2306699.pdf
Hersteller: CUI Devices
Phone Connectors 2.5 mm, Stereo, Right Angle, Surface Mount (SMT), 4 Conductors, 0 Internal Switches, Audio Jack Connector, IP67
auf Bestellung 248 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ-25015-67 CUI Devices
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 5 CONDUC, Features: Board Guide, IP67, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 5 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone.
Weitere Produktangebote SJ-25015-67
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ-25015-67 SJ-25015-67 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj-25015-67.pdf Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 5 CONDUC
Features: Board Guide, IP67
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 5 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Board Guide, IP67
Gender: Female
Shielding: Shielded
Termination: Solder