Produkte > CUI DEVICES > SJ-3502-SMT-TR
SJ-3502-SMT-TR
SJ-3502-SMT-TR CUI DEVICES
sj-3502-smt-tr.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
3.5 mm, Stereo, Right Angle, Mid Mount (SMT), Shielded, Audio Jack Connector
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ-3502-SMT-TR CUI DEVICES
Description: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A, Features: Board Lock, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Board Cutout, Surface Mount, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ-3502-SMT-TR SJ-3502-SMT-TR Hersteller : CUI DEVICES sj-3502-smt-tr.pdf 3.5 mm, Stereo, Right Angle, Mid Mount (SMT), Shielded, Audio Jack Connector
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1200
auf Bestellung 373 Stücke:
Mindestbestellmenge: 154
auf Bestellung 373 Stücke:
Mindestbestellmenge: 140
SJ-3502-SMT-TR SJ-3502-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj-3502-smt-tr.pdf Description: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Features: Board Lock
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Board Cutout, Surface Mount, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Mindestbestellmenge: 2
Features: Board Lock
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Shielding: Shielded
Termination: Solder