SJ-3503-SMT-TR
SJ-3503-SMT-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
sj-3503-smt-tr.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Features: Board Lock
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 5 Contacts
Internal Switch(s): Two Switches
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
auf Bestellung 5200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 650
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ-3503-SMT-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A, Features: Board Lock, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Board Cutout, Surface Mount, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 5 Contacts, Internal Switch(s): Two Switches, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1523 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SJ-3503-SMT-TR SJ-3503-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj-3503-smt-tr.pdf Description: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Features: Board Lock
Shielding: Shielded
Termination: Solder
Mindestbestellmenge: 9
SJ-3503-SMT-TR SJ-3503-SMT-TR Hersteller : CUI DEVICES sj-3503-smt-tr.pdf 3.5 mm, Stereo, Right Angle, Mid Mount (SMT), Ring and Tip Switches, Audio Jack Connector
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar