Produkte > CUI DEVICES > SJ1-2503A
SJ1-2503A
SJ1-2503A CUI DEVICES
sj1-2503a.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
2.5 mm, Stereo, Right Angle, Through Hole, Audio Jack Connector
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ1-2503A CUI DEVICES
Description: CONN JACK STEREO 2.5MM R/A, Packaging: Bag, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Unshielded, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 4 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ1-2503A SJ1-2503A Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj1-2503a.pdf Description: CONN JACK STEREO 2.5MM R/A
Packaging: Bag
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Unshielded
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 4 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
Part Status: Active
auf Bestellung 1016 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
SJ1-2503A SJ1-2503A Hersteller : CUI DEVICES sj1-2503a.pdf 2.5 mm, Stereo, Right Angle, Through Hole, Audio Jack Connector
Produkt ist nicht verfügbar