Produkte > SAME SKY > SJ1-43502PM
SJ1-43502PM
SJ1-43502PM Same Sky
sj1_43502pm.pdf
Hersteller: Same Sky
Phone Connectors 3.5mm audio straight
auf Bestellung 2021 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ1-43502PM Same Sky
Description: CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT, Features: Mounting Hardware, Packaging: Bag, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 4 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS), Termination: Solder Eyelet(s), Actual Diameter: 0.142" (3.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ1-43502PM SJ1-43502PM Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj1-43502pm.pdf Description: CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Features: Mounting Hardware
Packaging: Bag
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 4 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS)
Termination: Solder Eyelet(s)
Actual Diameter: 0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Active
auf Bestellung 6104 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
SJ1-43502PM Hersteller : Same Sky sj1-43502pm.pdf Category: Jack connectors
Description: Connector: Jack 3,5mm; socket; female; unshielded,stereo; PIN: 4
Kind of connector: female
Body colour: black
Mechanical mounting: for panel mounting
Type of connector: Jack 3,5mm
Connector: socket
Electrical mounting: soldering
Connector variant: stereo; unshielded
Current rating: 1A
Number of pins: 4
Rated voltage: 12V