SJ2-2503A-SMT-TR
SJ2-2503A-SMT-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
sj2-2503a-smt-tr.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 4 CONDUC
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 4 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
auf Bestellung 547 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ2-2503A-SMT-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 4 CONDUC, Features: Board Guide, Packaging: Cut Tape (CT), Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 4 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ2-2503A-SMT-TR SJ2-2503A-SMT-TR Hersteller : CUI Devices sj2_2503a_smt_tr-1779321.pdf Phone Connectors 2.5mm SMT low profle 4 conductor 0 switc