Produkte > SAME SKY > SJ2-2504D-SMT-TR
SJ2-2504D-SMT-TR
SJ2-2504D-SMT-TR Same Sky
sj2-2504d-smt-tr.pdf
Hersteller: Same Sky
Phone Connectors 2.5mm gold terminal 4cond Tip/Ring swtch
auf Bestellung 1960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ2-2504D-SMT-TR Same Sky
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 4 CONDUC, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 6 Contacts, Internal Switch(s): Two Switches, Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ2-2504D-SMT-TR SJ2-2504D-SMT-TR Hersteller : CUI Devices sj2_2504d_smt_tr-1779223.pdf Phone Connectors 2.5mm gold terminal 4cond Tip/Ring swtch
auf Bestellung 1975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SJ2-2504D-SMT-TR SJ2-2504D-SMT-TR Hersteller : CUI Devices sj2-2504d-smt-tr.pdf Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 4 CONDUC
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 4 Conductors, 6 Contacts
Internal Switch(s): Two Switches
Signal Lines: Stereo (4 Conductor, TRRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
auf Bestellung 995 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Shielding: Unshielded
Termination: Solder