Produkte > CUI DEVICES > SJ2-25102A-SMT-TR
SJ2-25102A-SMT-TR
SJ2-25102A-SMT-TR CUI Devices
sj2_2510x_smt-1779323.pdf
Hersteller: CUI Devices
Phone Connectors 2.5mm SMT low profle 2 conductor 0 switch
auf Bestellung 375 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ2-25102A-SMT-TR CUI Devices
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 2 CONDUC, Packaging: Cut Tape (CT), Features: Board Guide, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 2 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Mono, Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone.
Weitere Produktangebote SJ2-25102A-SMT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ2-25102A-SMT-TR SJ2-25102A-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) sj2-2510x-smt.pdf Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 2 CONDUC
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 2 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Mono
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
Produkt ist nicht verfügbar
SJ2-25102A-SMT-TR SJ2-25102A-SMT-TR Hersteller : Same Sky sj2_2510x_smt-3507150.pdf Phone Connectors 2.5mm SMT low profle 2 conductor 0 switch